about-us-banner s (1)

چشم انداز

شركت فنی و مهندسی پتروسازآب در راستاي مشارکت در طرحها و پروژه های صنعتی و با نگرش به توسعه پایدار و حفظ و صيانت از  محيط زيست ، در سال ۱۳۸۴ در وهله نخست  با رویکرد ارائه خدمات مشاوره در عرصه مهندسی محیط زیست و نیز طراحی سیستمهای جمع آوری؛ انتقال و تصفیه سیستمهای آب و فاضلاب و …. در صنایع مختلف خصوصاً در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی ، با شماره ثبت ۲۶۱۹۶۸ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران تاسیس شد.

دریافت رزومه

pic1

آقای عمران ابوالقاسمی رحیم آبادی
مدیر عامل و رییس هیئت مدیره

مقطع

رشته تحصیلی

گرایش

نام دانشگاه

کارشناسی

مهندسی شیمی

صنایع گاز

صنعتی شریف

کارشناس ارشد

مهندسی عمران

مهندسی محیط زیست

صنعتی اصفهان

کارشناس ارشد

مدیریت

بازاریابی(MBA)

تهران

دکتری تخصصی(انجام رساله)

مهندسی محیط زیست آب و فاضلاب واحد علوم و تحقیقات تهران

درباره ما

پرسنل پايه‌گذار اين شركت با سابقه فعالیت های مختلف اعم از : امور پژوهشی،  طراحی و مهندسی ، خرید و نصب،مدیریت طرح،  مدیریت پروژه ها، مميزی انرژی و….  در پروژه‌های مختلف و با هدف طرح و اجرای فعاليت‌های نوين و متمايز، اين شركت را بنيانگذاری نمودند. سابقه سالها فعالیت فنی، اجرایی و مدیریتی در شرکت های معتبر داخلی، پرسنل و همکاران این شرکت را قادر ساخته است تا پروژه های در دست اجرای خود را مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی و به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند.

شرکت فنی و مهندسی پتروسازآب  در ادامه فعالیتهای خود طی سالهای اخیر، با تشکیل گروه های اجرایی، تهیه تجهیزات و ماشین آلات و  با بکارگيري از کادر فني مجرب و توانمند  با تخصصهاي: مهندسی  محيط زيست، پروسس ، سيويل ،  مكانيك، برق، ابزاردقیق، صنايع، بهداشت محيط و… به گونه اي سازماندهي شد که علاوه بر انجام پروژه های مطالعاتی و طراحی(Engineering)، پروژه های مختلفی را در زمینه های آب و فاضلاب و نیز تاسیسات و تجهیزات صنعتی بصورت PC، EPC و EPCC  با موفقیت باتمام رسانیده و یا در حال اجرا می باشد. در حال حاضر این شرکت با دارا بودن رتبه های آب و تجهیزات و تاسیسات و نیز داشتن تجربه لازم در این زمینه، توانایی بالایی جهت اجرای پروژه های آب و فاضلابی و نیز تاسیسات و تجهیزات صنایع مختلف بالاخص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را  دارا می باشد.

این شرکت همگام  با انجام پروژه های مطالعاتی، طراحی و  اجرایی، بمنظور ارتقاء توان فنی و نیز ترويج فرهنگ زيست محيطي و ارتقاء دانش بهداشت، ايمني و محيط زيست در بين کارکنان صنایع،  مبادرت به اخذ مجوز های لازم در این خصوص نموده ( درج فعالیتهای آموزشی و برگزاری کارگاه های مربوطه در آگهی روزنامه رسمی) و با اتكا به کارشناسان مجرب خود و نیز همكاريهاي برخي از اساتيد دانشگاهها و شركتهاي معتبر داخلي،  تاکنون بیش از ۵۰۰۰ نفر از پرسنل صنایع مختلف پتروشیمی توسط مدرسین این شرکت تحت آموزشهای لازم در داخل و خارج از کشور قرار گرفته اند.